Ant imtynių kilimo Lenkijoje puikiai rungėsi Kristupas Šleiva (50 kg, 13 dalyvių) ir Paulius Galkinas (69 kg, 19 dalyvių). Komandos lyderiai nepralaimėjo nei vienos kovos ir tapo varžybų nugalėtojais.

Kristupas Šleiva Europos jaunių čempionato prizininkas Kristupas Šleiva įveikė baltarusį Jegorą Vladyko (8:0), lenką Tomaszą Stasewiczių (10:0), Juaną Sebastianą Aaką iš Norvegijos (9:1) ir finale taip pat lengvai palaužė vokiečio Soreno Steino pasipriešinimą (7:0).

Klaipėdietis Paulius Galkinas nugalėjo lenkus Patryką Bielą (13:0) ir Michalą Pierkowskį (5:1) bei atletus iš Baltarusijos Artiomą Borusevičių (2:1) ir Nikit1 Sosnovskį (11:3). Paulius Galkinas

Sidabro medaliu pasipuošė Domas Krikščiūnas (42 kg, 10 dal.). Anykštėnas permainingoje imtyje įveikė vokietį Nicką Schererį (13:9) ir lenką Aleksanderį Mielewczyką (5:0), tačiau kovoje dėl aukso medalio nusileido pajėgiam Baltarusijos atletui Maksimui Negodai (3:13).

Dar trys Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo trečios vietos apdovanojimus.

Airidas Danusevičius (63 kg, 10 dal.) įveikė lenką Szymoną Gwiazdą (7:1) ir čeką Jakubą Bielaszą ( 3:0), tačiau imtyje dėl patekimo į finalą nusileido Utne Asbjornui (2:6) iš Norvegijos.

Martynas Nemsevičius (76 kg, 13 dal.) parklupdė lenkus Mareką Nogą (10:1), Bartoszą Kolodziejų (9:0) ir Andrziejų Wiszniewskį (10:4), tačiau suklupo akistatoje su vokiečiu Luisu Stumpe (1:5).

Sunkiasvoris valentas Rudys (85 kg, 10 dal.) pralaimėjo vokiečiui Julianui Neimayeriui (0:3), tačiau įveikė lenką Adamą Sarbijaną (3:0) ir Baltarusijos imtynininką Ilją Kartoškiną (3:2).

Darius Venckaitis svoryje iki 58 kilogramų (13 dalyvių) tris kovas laimėjo ir dvi pralaimėjo bei liko penktoje vietoje.

Kitų atletų rezultatai kuklesni – Liaugminas Justas (46 kg, 9 dal.) septintas, o Mantvydas Kupratas (69 kg, 19 dal.) liko vienuoliktoje vietoje.