Antrą vietą jau senokai užsitikrinę „Real“ futbolininkai čempionate iškovojo 26-ą pergalę ir surinko 85 taškus.

Čempionas „Barcelona“ klubas paskutiniajame mače namuose 4:1 sutriuškino „Malaga“ ekipą. Katalonijos komanda iškovojo 32-ą pergalę čempionate ir iškovojo net 100 taškų. Taip „Barcelonos“ futbolininkai pakartojo du absoliučius lygos rekordus, kurie nuo praėjusio sezono priklauso ir Madrido „Real“ klubui.

Be to, įmušusi 115 įvarčių „Barcelona“ pagerino savo praėjusių metų pasiekimą. Absoliutus lygos rekordas (121 įvartis) nuo praėjusių metų priklauso „Real“ komandai.

Dar aštuoni paskutinio Ispanijos futbolo čempionato turo mačai prasidėjo 22 valandą Lietuvos laiku. Dramatiškai baigėsi kova dėl ketvirtos vietos. Ją užėmė ir į kito sezono Čempionų lygos atrankos etapą pateko „Real Sociedad“ komanda, svečiuose 1:0 įveikusi La Korunjos „Deportivo“ klubą.

Tuo tarpu prieš paskutinį turą ketvirtoje vietoje buvusi „Valencia“ svečiuose po dramatiškos kovos 3:4 pralaimėjo „Sevilla“ komandai. Šiai ekipai visus keturis įvarčius pelnė Alvaro Negredo. Tašku nuo „Real Sociedad“ atilikusi „Valencia“ kitame sezone žais Europos lygos turnyre.

Į žemesnį divizioną iškrito „Mallorca“, „Deportivo“ ir „Zaragoza“ ekipos.

„Real Madrid“ 3-2 „Osasuna“

35' [1-0] Gonzalo Higuain
38' [2-0] Mickael Essien
52' [2-1] Roberto Torres Morales
63' [2-2] Alvaro Cejudo
69' [3-2] Karim Benzema
87' [4-2] Jose Maria Callejon

„Barcelona“ 4-1 „Malaga“

4' [1-0] David Villa
14' [2-0] Cesc Fabregas
16' [3-0] Martin Montoya
52' [4-0] Andrés Iniesta
56' [4-1] Pedro Morales

„Levante“ 1-1 „Betis“

51' [1-0] Pedro Rios
67' [1-1] Jorge Molina

„Rayo Vallecano“ 2-2 „Athletic Bilbao“

10' Aritz Aduriz („Athletic Bilbao“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės
19' [1-0] Franco Vazquez
31' [1-1] Markel Susaeta Laskurain
48' [1-2] Jon Aurtenetxe
55' [2-2] Piti

„Zaragoza“ 1-3 „Atletico Madrid“

84' [0-1] Arda Turan
89' [1-1] Hélder Postiga
90' [1-2] Diego Costa
90' [1-3] Diego Costa

„Granada“ 2-0 „Getafe“

29' [1-0] Nolito
63' [2-0] Youssef El Arabi

„Mallorca“ 4-2 „Valladolid“

17' [1-0] Alejandro Alfaro
30' [1-1] Alberto Bueno
43' [2-1] Jose Luis Soler Marti
58' [3-1] Giovani dos Santos
68' [4-1] Javi Moreno Marquez
72' [4-2] Julian Ramos Omar

„Sevilla“ 4-3 „Valencia“

12' [0-1] Ever Banega
40' [1-1] Alvaro Negredo
44' [2-1] Alvaro Negredo (iš 11 m. baudinio)
45' Jonas („Valencia“) parodyta raudona kortelė
56' [2-2] Roberto Soldado
57' [3-2] Alvaro Negredo
61' [4-2] Alvaro Negredo
88' [4-3] Roberto Soldado

„Celta Vigo“ 1-0 „Espanyol“

16' [1-0] Nacho Insa
90' Juan Forlín („Espanyol“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės

„Deportivo La Coruna“ 0-1 „Real Sociedad“

22' [0-1] Antoine Griezmann
84' Markel Bergara („Real Sociedad“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės