Moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo trečią reitingą turėjusi rusė Anastasija Pavliučenkova. Ji finale 7:5, 6:2 įveikė ketvirtą pagal skirstymą ispanę Carlą Suarez.

Laimėjusi penktą WTA serijos turnyrą Rusijos tenisininkė be pagrindinio prizo gavo 280 WTA klasifikacijos taškų bei 37 tūkst. dolerių.

Moterų turnyro prizų fondą sudarė 235 tūkst. JAV dolerių.

Vyrų vienetų varžybų finale žais favoritu laikomas ispanas Davidas Ferreras ir antrą reitingą turintis šveicaras Stanislasas Wawrinka.

Pusfinalyje Davidas Ferreras 6:1, 6:4 nugalėjo trečią pagal skirstymą italą Andreasą Seppį, o Stanislasas Wawrinka 6:3, 3:6, 6:1 įveikė ispaną Pablo Carreno.

Vyrų turnyro prizų fondas - 410,2 tūkst. eurų. Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojui bus įteiktas 71,9 tūkst. eurų čekis ir jis "uždirbs" 250 ATP reitingo taškų.