Šis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1. „Arsenal“ prarado du svarbius taškus kovoje dėl vietos pirmajame ketverte. Tuo tarpu „Manchester United“ po šių lygiųjų jau nepagerins daugiausiai per vieną sezoną Anglijos čempionate surinktų taškų rekordo.

Jau antrą susitikimo minutę krito pirmasis šio mačo įvartis. Po greitos „Arsenal“ atakos taikliai smūgiavo Theo Walcottas. Teisėjai neužfiksavo, jog Tomašo Rosicky'io rezultatyvaus perdavimo metu T. Walcottas buvo nuošalėje.

17 minutę gerą progą išlyginti rezultatą turėjo Mančesterio ekipos gynėjas Philas Jonesas, tačiau jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos progą pasižymėti pagaliau gavo kadaise „Emirates“ stadione fanų favoritu buvęs, tačiau po perėjimo į „Manchester United“ nekenčiamiausių žaidėjų sąraše pirmaujantis Robinas van Persie. Jo iš arti galva smūgiuotas kamuolys pataikė į veidą vartininkui Wojciechui Szczesny.

Tačiau netrukus rezultatą „United“ išlygino. Matyt prisimindamas senus laikus Londono ekipos gynėjas Bacary Sagna atidavė kamuolį R. van Persie ir vėliau „nukirto“ jį baudos aikštelėje. Paskirtą 11 m. baudinį realizavo pats R. van Persie.

Antrajame kėlinyje abi komandos galėjo pelnyti įvarčių, tačiau daugiau pasižymėti nepavyko nei vienai ekipai.

„Arsenal“ komanda smuktelėjo į ketvirtą vietą. Juos aplenkė sekmadienio mačą namuose laimėjusi Londono „Chelsea“ ekipa. „Chelsea“ futbolininkai rezultatu 2:0 įveikė „Swansea“ klubą.

Čempionato autsaiderių „Reading“ ir „Queens Park Rangers“ klubų mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

„Arsenal“ 1-1 „Manchester United“

2' [1-0] Theo Walcott
44' [1-1] Robin van Persie (iš 11 m. baudinio)

„Chelsea“ 2-0 „Swansea“

44' [1-0] Oscar
45' [2-0] Frank Lampard (iš 11 m. baudinio)

„Reading“ 0-0 „Queens Park Rangers“