Po du įvarčius į itin svetingų šeimininkų „Newcastle United“ futbolininkų vartus pasiuntė Jordanas Hendersonas ir Danielis Sturridge'as.

Turas prasidėjo čempiono titulą jau praradusio „Manchester City“ klubo pergale. Antrą vietą užimanti komanda namuose rezultatu 2:1 įveikė Londono „West Ham United“ klubą.

Mačo Mančesteryje 28 minutę šeimininkus į priekį išvedė Sergio Aguero. Antro kėlinio pabaigoje, 83 minutę, rezultatą padvigubino Yaya Toure. Abu kartus rezultatyvų perdavimą atliko Samiras Nasri.

Sergio Aguero ir Samiras Nasri

Jau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą sušvelnino Andy Carrollas, stipriu smūgiu pasiuntęs kamuolį į tinklą tarp „City“ vartininko Joe Harto kojų.

„Manchester City“ komanda iškovojo dvidešimt pirmą pergalę 34-ose Anglijos futbolo pirmenybių rungtynėse ir dar labiau sutvirtino savo pozicijas antroje vietoje.

Du svarbius taškus šeštadienį prarado Londono „Tottenham Hotspur“ komanda, kovojanti dėl vietos ketvertuke ir teisės kitame sezone žaisti UEFA Čempionų lygoje. Londono komanda išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su vienu autsaiderių „Wigan“ klubu. „Tottenham Hotspur“ turnyro lentelėje liko penktoje pozicijoje.

Tuo tarpu viltis patekti į stipriausių ketvertą vis dar turintis Liverpulio „Everton“ klubas pergalę iškovojo. „Everton“ namuose 1:0 palaužė Londono „Fulham“ komandą. Stevenas Pienaaras vienintelį mačo įvartį pelnė 16 susitikimo minutę.

„Manchester City“ 2-1 „West Ham United“

28' [1-0] Sergio Aguero
83' [2-0] Yaya Toure
90' [2-1] Andy Carroll

„Wigan“ 2-2 „Tottenham Hotspur“

9' [0-1] Gareth Bale
11' [1-1] Emmerson Boyce
49' [2-1] Callum McManaman
89' [2-2] Emmerson Boyce (į savus vartus)

„Everton“ 1-0 „Fulham“

16' [1-0] Steven Pienaar

„Southampton“ 0-3 „West Bromwich Albion“

6' [0-1] Marc-Antoine Fortuné
67' [0-2] Romelu Lukaku
70' Gaston Ramirez („Southampton“) parodyta raudona kortelė
70' Marc-Antoine Fortuné („West Bromwich Albion“) parodyta raudona kortelė
77' [0-3] Shane Long
83' Daniel Fox („Southampton“) parodyta raudona kortelė

„Stoke“ 1-0 „Norwich“

46' [1-0] Charlie Adam

„Newcastle United“ 0-6 „Liverpool“

3' [0-1] Daniel Agger
17' [0-2] Jordan Henderson
54' [0-3] Daniel Sturridge
60' [0-4] Daniel Sturridge
74' [0-5] Fabio Borini
75' Mathieu Debuchy („Newcastle United“) už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės
76' [0-6] Jordan Henderson