Visą susitikimą nugalėtojų gretose žaidė vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, o iki 85 minutės rungtyniavęs Darvydas Šernas 49-ą minutę po gražios kombinacijos su komandos draugu padidino svečių persvarą iki 2:0.

D. Šerno įvartis - nuo 2:28 min.:

Dar po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Dorge'as Kouemaha (45 min.) ir Abdou Razakas Traore (83 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Samuelis Holmenas (70 min. iš 11 m baudinio).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja šalies čempionas Stambulo "Galatasaray" (62 tšk.) klubas, lenkiantis Stambulo "Fenerbahce" (55 tšk.) ekipą bei Stambulo "Bešiktaš" (49 taškai) futbolininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)