Vienintelė lietuvė moteris – Dovilė Noreikė trasą įveikė per 4 valandas ir 37 sekundes.

Tarp vyrų pirmas septynias vietas užėmė Etiopijos ir Kenijos atstovai. Nugalėtoju tapo etiopas Tilahunas Regassa (2:05:38), aplenkęs savo tautietį Getu Feleke (2:06:45) ir Sammy Kitwar1 iš Kenijos (2:07:21). Nugalėtojui tai buvo vos antras maratonas jo karjeroje – spalį jis debiutavo Čikagos maratone.

Tarp moterų pirmą vietą užėmė Jemima Jelagat iš Kenijos (2:23:26), aplenkusi etiopę Abebech Afework (2:23:57). Tuo tarpu trečia, vietos žiūrovų džiaugsmui, finišavo olandė Hilda Kibet Olena Šurhno (2:26:41).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)