Lietuviai pirmavo po 19 min. pelnyto Darvydo Šerno įvykio, tačiau varžovai dar prieš pertrauką atstatė pusiausvyrą - įvartį 40 min. gražiu smūgiu per save įmušė Martinas Jakubko.

Nors slovakai didžiąją mačo dalį turėjo iniciatyvą ir du kartus sudrebino Lietuvos rinktinės vartų konstrukciją, arčiau pergalės buvo būtent lietuviai - 87 min. po tiesiog įspūdingo Arvydo Novikovo reido ir perdavimo iš puikios padėties į vartus nepataikė D. Šernas.

Lietuvos rinktinei Žilinoje negalėjo padėti traumuotas Marius Žaliūkas, virusą pasigavęs Marius Stankevičius ir dėl surinktų kortelių diskvalifikuotas Arūnas Klimavičius. Traumą pirmajame kėlinyje patyrė ir vartininkas Žydrūnas Karčemarskas.

Rungtynės:

Slovakija 1 - 1 Lietuva
19' [0 - 1] Darvydas Šernas
40' [1 - 1] Martin Jakubko

Komandų statistika:

Smūgiai į vartų plotą: Slovakija 6 - 3 Lietuva

Smūgiai šalia vartų: Slovakija 12 - 4 Lietuva

Kampiniai: Slovakija 10 - 2 Lietuva

Pražangos: Slovakija 25 - 15 Lietuva

Geltonos kortelės: Slovakija 2 - Lietuva 4.

Įdomu, kad apskritai pirma lietuvių ir slovakų dvikova, vykusi beveik lygiai prieš 20 metų, 1993 metų kovo 30-ąją Dunajska Stredoje, nugalėtojų taip pat neišaiškino - lygiosios 2:2. Tada abu kartus mūsiškiams rezultatą smūgiais nuo 11 metrų žymos išlygino Ričardas Zdančius.

Antradienį, kovo 26 d., lietuvių laukia draugiškos rungtynės Tiranoje su Albanija, o kitą atrankos varžybų mačą mūsiškiai žais birželio 7 dieną namuose su Graikijos futbolininkais.

Penktadienį Bosnija ir Hercegovina namuose 3:1 (2:0) nugalėjo Graikiją, o Lichtenšteinas ir Latvija išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1).

Dabar po penkerių rungtynių Pasaulio čempionato atrankos Europos zonos G grupėje Slovakija turi 8, o Lietuva - 5 taškus. Pirmauja 13 taškų surinkę bosniai, antri - graikai su 10 taškų.