Pirmajame kėlinyje „Premier“ lygos klubui nepavyko įmušti įvarčio, o ir patys vos per plauką išvengė jo į savus vartus. Marelo Trotta pasiuntė kamuolį į šeimininkų tinklą, tačiau arbitras užfiksavo nuošalę.

Antrajame kelinyje „mėlynieji“ pateisino favoritų etiketę – 54 minutę Juanas Mata tolimu smūgiu į kampą įveikė varžovų vartininką. Neilgai trukus, po Branislavo Ivanovičiaus perdavimo, smūgiu kulniuku pasižymėjo Oscaras.

71 minutę Juanas Mata atliko tikslų perdavimą Frankui Lampardui, po kurio patyręs saugas pasižymėjo įvarčiu, kuris tapo jau 199-uoju jo karjeroje „Chelsea“ komandoje.

Londono komandos rekordas - 202 pelnyti įvarčiai - priklauso Bobby'iui Tamblingui. Su 26 taikliais smūgiais F. Lampardas „Chelsea“ komandos rezultatyviausias furtbolininkas FA taurės turnyre.

Paskutinį šių rungtynių įvartį 81 min. po puikaus Oscaro perdavimo iš krašto pelnė Johnas Terry.

Aštunfinalio etape „Chelsea“ susigrums su „Middesbrough“ ekipa.

Į aštuntfinalį iškopė ir „Wigan“ komanda išvykoje 4:1 nušlavusi „Huddersfield“ ekipą.

Tuo tarpu „Manchester City“ klubas sekmadienį jau užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. „City“ namuose 4:0 sutriškino antroje pagal pajėgumą Anglijos lygoje žaidžiantį „Leeds United“ klubą.

„Chelsea“ 4-0 „Brentford“

54‘ Juanas Mata [1–0]
68‘ Oscaras [2–0]
71‘ Frankas Lampardas [3–0]
81‘ John Terry [4–0]

„Huddersfield“ 1-4 „Wigan“

31' Callumas McManamanas [0-1]
40' Arouna Kone [0-2]
56' Jamesas McArthuras [0-3]
62' Lee Novakas [1-3]
89' Arouna Kone [1-4]

„Manchester City“ 4-0 „Leeds United“

5' Yaya Toure [1-0]
15' Sergio Aguero [2-0]
52' Carlosas Tevezas [3-0]
74' Sergio Aguero [4-0]

Sekmadienį vakare ištraukti Anglijos FA taurės turnyro ketvirtfinalio burtai. Šiame etape gali susitikti „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ komandos.