Pirmame kėlinyje futbolas buvo palyginti ramus.

Šansų daugiau turėjo „Los Blancos“, tačiau dažnai puikiai sužaisdavo svečių vartininkas Miguelis Moya.

Tačiau antroje rungtynių dalyje „Real“ klubas su trenksmu įrodė kas yra favoritas. 53-ią minutę po pakelto kampinio Sergio Ramosas įmušė lengvą įvartį iš arti.

Netrukus, 62-ą minutę, kontratakoje Mesutas Ozilas atidavė perdavimą C. Ronaldo, o šis be vargo nuginklavo M. Moyą.

Vos už trijų minučių portugalas, pasinaudojo dar vienu juvelyriniu Angelio Di Maria perdavimu ir stipriu smūgiu galva pelnė antrą įvartį.

72-ą min. Luka Modričius buvo nugriautas baudos aikštelėje ir arbitras skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo C. Ronaldo.

Lionelis Messi muša

„Camp Nou“ stadione savo žiūrovų palaikoma „Barcelona“ rezultatu 5:1 (3:1) nepaliko vilčių Pamplonos „Osasuna“ ekipai. Lionelis Messi pelnė 4 įvarčius arba atliko vadinamą „pokerį“.

Pirmas į priekį „Barcelona“ išvedė būtent L. Messi, bet netrukus rezultatą išlygino Raoulis Loe. Tačiau nuo 11 metrų žymos „Barca“ ekipai antrą įvartį vėl pelnė argentinietis. Pirmo kėlinio pabaigoje taip pat pasižymėto spėjo ir Pedro Rodrigezas.

Antrame kėlinyje krito dar du nesustabdomo puolėjo iš Argentinos įvarčiai - 56-ą minutę po Davido Villos perdavimo ir 58-ą po Adriano.

Rezultatas:

„Real“ 4 – 0 „Getafe“

53‘ [1 – 0] Sergio Ramos
62‘ [2 – 0] Cristiano Ronaldo
65‘ [3 – 0] Cristiano Ronaldo
72‘ [4 – 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

Madrido „Rayo Vallecano“ 3 - 0 Sevilijos „Real Betis“

3' [1 - 0] Piti (iš 11 metrų baudinio)
64' [2 - 0] Andrija Delibašič
82' [3 - 0] Jose Carlos

„Barcelona“ 5 - 1 „Osasuna“

11' Lionel Messi 1-0
24' Raoul Loe [1 - 1]
28' Lionel Messi [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
40' Pedro Rodriguez [3 - 1]
56' Lionel Messi [4 - 1]
58' Lionel Messi [5 - 1]

27' Alejandro Arribas („Osasuna“) - raudona kortelė

Bilbao „Athletic“ 3 - 0 Madrido „Atletico“

50' Mikel San Jose [1 - 0]
77' Markel Susaeta Laskurain [2 - 0]
84' Oscar De Marcos [3 - 0]

„Mallorca“ 2 - 3 „Malaga“

11' Javier Saviola [0 - 1]
16' Isco [0 - 2]
27' Victor [1 - 2]
62' Nacho Monreal [1 - 3]
71' Giovani dos Santos [2 - 3]

71' Martin Demichelis („Malaga“) - raudona kortelė