Čempionų lygos laimėtojai svečiuose iš pradžių turėjo problemų su „Stoke“ komanda, tačiau vėliau sugebėjo pralaužti jų gynybos liniją, kai 45 minutę J. Waltersas įsimušė į vartus.

Antrajame kėlinyje tam pačiam futbolininkui ir vėl nepasisekė – 62 minutę po Franko Lampardo bandymo kamuolys nuo J. Walterso įskriejo į šeimininkų vartus.

Už kelių minučių buvo skirtas 11 m. baudinys „Chelsea“ komandai, ir jį realizavo F. Lampardas. Neilgai trukus Edenas Hazardas fantastišku smūgiu užbaigė „puodžių“ triuškinimą. Tiesa, vėliau buvo skirtas baudinys į „mėlynųjų“ vartus, tačiau jo nesugebėjo realizuoti tas pats J. Waltersas.

Neįtikėtiną pergalę iškovojo „Reading“ vienuolikė – ji namuose, po dviejų Romelu Lukaku įvarčių, atsilkinėjo 0-2. Tačiau per paskutines 15 minučių šeimininkai sugebėjo išplėšti pergalę, kai įvarčius pelnė Jimmy Kebe, Adamas Le Fondre ir Pavelas Pogrebnyakas.

Triuškinančiai varžovus nugalėjo „Sunderland“ klubas – jie po Sebastiano Larssono, Adamo Johnsono ir Jameso McCleano tikslių smūgių palaužė Londono „West Ham“ komandą.

Tuo tarpu Londono derbio rungtynės tarp „Queens Park Rangers“ ir „Tottenham“ pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

„Stoke“ 0 – 4 „Chelsea“
45‘ [0 – 1] Jonathan Walters (į savus vartus)
62‘ [0 – 2] Jonathan Walters (į savus vartus)
65‘ [0 – 3] Frank Lampard
73‘ [0 – 4] Eden Hazard