Liepojos ledo ritulininkai penktadienį svečiuose 3:7 (2:1, 1:3, 0:3) pralaimėjo antrojoje pozicijoje esančiai HK "Gomel" (95 tšk.) komandai ir nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją.

Gynėjas Nerijus Ališauskas kartą metė į šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių, o puolėjas Povilas Verenis nebuvo registruotas mačui.

Per 35 šio sezono susitikimus N. Ališauskas atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir gavo 47 baudos minutes, o 30 rungtynių žaidęs P. Verenis įmušė 9 įvarčius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Sergejus Voroninas (04:41), Arturas Micekvičius (14:14) ir Janis Straupe (37:51).

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Aleksandras Kačanas (06:13, 30:23), po vieną Jevgenijus Solomonovas (21:12), Aleksejus Skabelka (23:02), Jurijus Iljinas (44:24), Pavelas Musijenka (55:39) ir Andrejus Filičkinas (56:09).

Atvirosiose Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse pirmauja Žlobino "Metalurg" (98 tšk.) klubas, o trečioje vietoje lieka Gardino "Neman" (91 taškas) komanda.