Ankščiausiai vykusiame mače susitiko Valensijos „Levante“ ir „Atheltic Bilbao“ komandos - pergalę rezultatu 3:1 (2:1) iškovojo šeimininkai.

Jau 6 minutę į priekį išsiveržė svečiai iš baskų krašto po tikslaus Aritzo Adurizo smūgio. 26 minutę Christianas Lellas išlygino rezultatą, o „Athletic“ padėtį dar labiau apsunkino 43 minutę gauta Aymerico Laporte raudona kortelė.

45 minutę Vicente Iborra išvedė „Levante“ į priekį, o vėliau Nabilas El Zharas įtvirtino Valensijos klubo pergalę - 3:1.

Kitame susitikime dar viena šio miesto komanda CF „Valencia“ svečiavosi Granadoje. Pastarąjai reikalai iš pradžių klostėsi prastai – 34 minutę Mikelis Rico gavo antrą geltoną kortelę.

Tačiau būtent „Granada“ pirmoji išsiveržė į priekį, kai 53 minutę Brayanas Angulo pelnė įvartį savajai komandai. Vis dėlto netrukus CF „Valencia“ išnaudojo vieno žaidėjo pranašumą ir Jonasas išlygino įvartį, o 82 minutę Pablo Piatti smeigė lemiamą įvartį šiose rungtynėse - 2:1.

Valensijos „Levante“ 3 – 1 Bilbao „Athletic“
6' [0 – 1] Aritz Aduriz
26' [1 – 1] Christian Lell
45' [2 – 1] Vicente Iborra
69' [3 – 1] Nabil El Zhar

43' Laporte („Athletic“) parodyta raudona kortelė

„Granada“ 1 – 2 CF „Valencia“
50' [1 – 0] Brayan Angulo
59' [1 – 1] Jonas
82' [1 – 2] Pablo Piatti

34' Mikel Rico („Granada“) parodyta raudona kortelė

La Korunjos „Deportivo“ 1 - 0 „Malaga“
57' {1 - 0] Pizzi

„Sevilla“ 1 - 0 Pamplonos „Osasuna“
83' [1 - 0] Emir Spahič