Aikštelės šeimininkams įsiveržti į priekį pavyko tik pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet 43-ią minutę įvartį po Jameso Milnerio perdavimo pelnė Pablo Zabaleta.

Antrame kėlinyje „miestiečiams“ pavyko rezultatą padvigubinti - 56-ą minutę pasižymėjo Edinas Džeko, o tašką šiose rungtynėse padėjo 74-ą minutę Sergio Aguero tiksliai realizuotas 11 metrų baudinys.

***

Kita Mančesterio komanda - „United“ - svečiuose rezultatu 4:0 sutriuškino „Wigan“ klubą.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Javieras Hernandezas (35 min. ir 64 min.) ir Robinas van Persie (43 min. ir 88 min.).

Kiti rezultatai:

West Bromwich Albion 1 - 2 Fulham
39' [0 - 1] Dimitar Berbatov
49' [1 - 1] Romelu Lukaku
58' [1 - 2] Alex Kacaniklic

Tottenham 3 - 1 Reading
5' [0 - 1] Pavel Pogrebnyak
10' [1 - 1] Michael Dawson
51' [2 - 1] Emmanuel Adebayor
79' [3 - 1] Clint Dempsey

Swansea 2 - 2 Aston Villa
9' [1 - 0] Wayne Routledge
44' [1 - 1] Andreas Weimann
84' [1 - 2] Christian Benteke (iš 11 metrų baudinio)
90' [2 - 2] Daniel Graham

West Ham 2 - 1 Norwich
3' [1 - 0] Mark Noble (iš 11 metrų baudinio)
26' [2 - 0] Joey O´Brien
89' [2 - 1] Russell Martin

Southampton 1 - 1 Arsenal
34' [1 - 0] Gaston Ramirez
41' [1 - 1] Guilherme Do Prado (į savus vartus)