Penktadienį namuose Liepojos ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (1:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė šeštojoje pozicijoje esančią "HK Lida" (54 tšk.) ekipą, kuria trečiadienį savo aikštėje nusileido po pratęsimo 3:4.

Povilas Verenis šiame susitikime nepasižymėjo, o kartą į varžovų vartus metęs Nerijus Ališauskas pirmajame kėlinyje atsėdėjo 2 baudos minutes.

Per 30 pirmenybių rungtynių P. Verenis įmušė 9 įvarčius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes, o N. Ališausko sąskaitoje per 32 mačus - 5 rezultatyvūs perdavimai ir 47 baudos minutės.

Du įvarčius, tarp jų ir pergalingą baudinių serijoje, nugalėtojams pelnė Arturas Mickevičius (31:09 ir 65:00), vieną - Ričardas Birzinis (09:31), o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Olegas Pugačas (12:49) bei Igoris Šeremetjevas (21:39).

Atvirosiose Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse pirmauja Žlobino "Metalurg" (95 tšk.) klubas, lenkiantis HK "Gomel" (89 tšk.) bei Gardino "Neman" (82 taškai) komandas.