Trečiadienį "Metalurgs" klubas svečiuose 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) nugalėjo čempionato autsaiderius "HK Mogiliov" (16 tšk.) ledo ritulininkus, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Povilas Verenis (57:25).

Beje, po rezultatyvius lietuvio perdavimo mačo pradžioje įvartį pelnė Janis Straupe (7:31), o pats puolėjas šiose rungtynėse dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Per 27 pirmenybių rungtynes P. Verenis įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes.

Rezultatyviu perdavimu mače pasižymėjo ir gynėjas Nerijus Ališauskas, o įvarčio autoriumi pirmojo kėlinio viduryje (11:26) tapo Sergejus Voroninas.

Nė karto į varžovų vartus nemetęs lietuvis pirmojo kėlinio pabaigoje (19:40) gavo 25 baudos minutes ir buvo pašalintas iki rungtynių pabaigos.

Iš viso N. Ališausko sąskaitoje per 30 mačų - 5 rezultatyvūs perdavimai ir 45 baudos minutės.

Aikštelės šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Jegoras Motygulinas (10:56) bei Nikita Travenychas (54:25).

Atvirosiose Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse pirmauja HK "Gomel" ir Žlobino "Metalurg" (po 83 tšk.) klubai bei Gardino "Neman" (79 taškai) ekipa.