Šeštadienį paskutines turnyro rungtynes Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai 3:6 (1:1, 1:2, 1:3) pralaimėjo penktą pergalę iškovojusiai ir pirmą vietą užėmusiai Japonijos (15 tšk.) rinktinei, kuriai atiteko vienintelis kelialapis į pirmąjį divizioną.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Aivaras Bendžius (12:01), Ilja Četvertakas (39:13) ir Danielis Bogdziulas (41:58).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Junas Hashimoto (19:44), Shogo Nakajima (26:40), Kazukis Sarashiya (29:28), Kenta Takagis (45:51), Yuto Osawa (58:51) bei Tomonori Kanemura (59:44).

Šeštadienį kitose pirmenybių rungtynėse Olandija žaidžia su Ispanija, o Vengrija - su Rumunija.

Čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Japonija5500031:815
2.Rumunija4300117:149
3.Vengrija4210117:158
4.Olandija4101212:204
5.Lietuva5100414:193
6.Ispanija400049:240

Stipriausia turnyro ekipa iškops į pirmojo diviziono A grupę, o silpniausia - smuktelės į antrojo diviziono B grupę

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)