Pirmose dienos rungtynės Mančesterio „City“ futbolininkai išsivežė tris taškus iš „Newcastle United“ komandos tvirtovės, įveikę varžovus rezultatu 3:1.

Pirmąjį įvartį praėjusių metų Anglijos čempionai įmušė jau 10-ą minutę. Kolo Toure puikiai pamatė priekyje atsidengusį Samirą Nasri, kuris pritraukęs du gynėjus ir vartininką numetė kamuolį Sergio Aguerui, o šiam teliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

35-ą minutę aikštę šlubuodamas paliko rezultatyvaus perdavimo autorius S. Nasri, o po keturių minučių jo komandos draugai padvigubino rezultatą - po kampinio įvartį galva įmušė Javi Garcia.

Antrame kėlinyje aikštėje užvirė tikra kova, šeimininkai žaidė aktyviau ir jau 51-ą minutę gražiu smūgiu galva rezultatą sušvelnino Demba Ba.

Vėliau progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, tačiau dažnai vartus gelbėdavo ekipų vartininkai.

Vis dėl to 78-ą minutę Mančeterio ekipai pavyko pasižymėti, kuomet po Pablo Zabaletos perdavimo griūdamas įvartį pelnė Yaya Toure.

Per paskutines 15 rungtynių minučių (teisėjas pridėjo papildomas 3 minutes) abi komandos dar turėjo progų pasižymėti, tačiau jomis nepasinaudojo.

Lygiai tokiu pačiu rezultatu 3:1 namuose pergalę šventė ir kita Mančesterio komanda - „United“. Ji įveikė svečius iš Sunderlando.

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 16-ą rungtynių minutę Robino van Persio pelnyto įvarčio. Po trijų minučių skirtumą padvigubino Tomas Cleverly.

59-ą minutę trečią savo komandos įvartį pelnė Wayne Rooney. Tiesa, svečiams pavyko 72-ą minutę sušvelninti skirtumą, kuomet pasižymėjo Fraizeris Campbellas.

„Liverpool“ klubas namuose pralaimėjo rezultatu 1-3 „Aston Villa“ futbolininkams.

29-ą minutę pirmą rungtynių įvartį svečiams pelnė Christianas Benteke. 41-ą minutę rezultatą padvigubino Andreasas Weimannas, o 51-ą minutę trečia kartą „Liverpool“ vartininką nuginklavo antrą įvartį pelnęs Christianas Benteke.

Tiesą, 87-ą minutę Stevenas Gerrardas šeimininkams pelnė paguodos įvartį.