Netikėtai atkaklus buvo Čekijos ir Danijos rinktinių susitikimas. Peržiūrėjus abiejų ekipų titulų sąrašą, jis nesulyginamai Danijos rinktinės naudai. Triskart olimpinės, pasaulio, dukart žemyno čempionės. Tiesa, visi šie titulai pelnyti senokai - 1996-2004 metais. Čekijos rinktinė tokių vardų neturi. Jos tik pora kartų yra žaidusios finalinėje Europos čempionatų dalyje. Šiemet trečiasis bandymas.

Iki 42 min. vyko permaininga kova ir paskutinį kartą rezultatas buvo lygus 19:19, vis tik mažai apčiuopiamas pranašumas buvo Danijos komandos pusėje. Vėliau po kelių apmaudžių klaidų Čekijos rankininkės jau neatsigavo. Jos leido atitrūkti priešininkėms ir danės iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 33:30 (13:12), kuri teikia vilčių joms pakovoti dėl žemyno apdovanojimų.

Rungtynėse tarp Serbijos ir Švedijos rinktinių buvo iš anksto planuojama intriga. Ir ji pavyko visais atžvilgiais. Pradžia - Švedijos rinktinės pusėje. Jos jautėsi tvirtai ir „šeimininkavo“ tiek savo, tiek varžovių aikštelės pusėje. Tai akivaizdžiai rodė švieslentė – 3:0, 7:2, 9:5. Bet nuo pirmojo kėlinio vidurio pamažu pradėjo strigti viešnių darnus „variklio“ darbas. Pasipylė klaidelės, kurias puikiai išnaudojo Serbijos rankininkės.

Nuo antrojo kėlinio pradžios jau jos diktavo savo sąlygas visoje aikštėje. 36 min. serbės pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai ir nutolo. Žaidėjos pasąmonėje pamanė, kad darbas jau padarytas ir pergalė iškovota. Bet matyt užmiršo, kad iki rungtynių pabaigos dar buvo likę žaisti bemaž devynios minutės ir penki įvarčiai atsargoje nereiškė pergalės. Atsigavusios švedės daugiausiai Torstenson, Gulden ir Agren pastangomis išlygino rezultatą - 23:23. Per likusias beveik tris minutes pakeisti rezultatą niekam nebepavyko.

Rungtynės:

Norvegija - Prancūzija 30:19 (14:10).

Linn Jorum Sulland 7, Linn-Kristin Riegelhuth Koren 5 įvarčiai (Norvegija); Paule Baudouin 5 (Prancūzija).

Čekija - Danija 30:33 (12:13).

Jana Knedlikova ir Hana Kutlvasrova po 6 įvarčius (Čekija); Grete Ann Norgaard-Osterballe 10, Line Jorgensen 7 (Danija).

Serbija - Švedija 23:23 (13:14).

Sanja Rajovič 5 įvarčiai (Serbija); Linnea Torstenson 8, Isabelle Gulden 6, Ulrika Agren 5 (Švedija).