Pirmąjį kėlinį lietuviai nesugaudė varžovų, kurie pirmąjį rungtynių įvartį pelnė ant ledo turėdami vienu žaidėju mažiau, kai pasižymėjo Danielis Szabo (05:51 min., Csanadas Erdely). Kėlinio viduryje vengrai rezultatą padvigubino: pasižymėjo Szilardas Hamvai (11:22 min., Laszlo Rito) - 2:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo lietuviai, kurie pasinaudojo Vengrijos ekipos klaida keičiant penketukus. Vengrai vienu metu aikštelėje buvo šešiese ir už tai užsidirbo 2 minučių nuobaudą komandai. Tuo pasinaudojo 15-metis Edgaras Protčenka, kuris sušvelnino rezultatą iki 1:2 (23:39 min., Danielis Bogdziulis, Aimas Fiščevas). Vengrai atsilygino tuo pačiu, kai Nikodemas Tučkus kabino varžovą lazda ir atsisėdo pailsėti 2 minutėms. Zalanas Fliszaras sugrąžino dviejų įvarčių persvarą (37:46 min., Krisztianas Nagy).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė ieškojo kelių link varžovų vartų, tačiau sušvelninti rezultato nepavyko. Rungtynių pabaigoje Aivaras Bendžius užsidirbo rungtynių nuobaudą (5+20 min.), kai neleistinai atakavo varžovą. Ar galės puolėjas žaisti kitose rungtynėse, paaiškės po drausmės komiteto sprendimo.

„Žaidėme daug geriau nei dvikovoje su olandais, tačiau neišnaudojame progų. Esant rezultatui 1:2 turėjome keletą progų įmušti, tačiau neišnaudojome net ir situacijų vienas prieš vieną. Esame jauniausia komanda, tačiau nesiteisiname. Tiesiog šiandien pritrūko laimės, nes varžovams niekuo nenusileidome“, - po dvikovos sakė rinktinės vyriausiasis treneris Andrius Jadkauskas.

Antradienį čempionate laisva diena, lietuviai ją išnaudos treniruotei ir ekskursijai į grafo Drakulos gimtinę Sighisoaros mieste, Transilvanijoje.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais trečiadienį, 20 val., su čempionato šeimininke Rumunijos rinktine.