Svarbią pergalę rungtynėse su „Sunderland“ iškovojo Londono „Chelsea“ klubas – Fernando Torresas prie pergalės prisidėjo dviem įvarčiais, o ją įtvirtino tikslus Juano Matos smūgis. Adamas Johnsonas pelnė paguodos įvartį „juodosioms katėms“.

Į pergalių kelią sugrįžo ir kitas sostinės klubas „Arsenal“ – jie namuose 2-0 įveikė „West Bromwich“ klubą. Abu įvarčiai krito po paskirtų 11 m. baudinių, kuriuos realizavo Mikelis Arteta.

Tuo tarpu tikras įvarčių lietus iškrito mače tarp „Swansea“ ir „Norwich“ klubo. Jame jau pirmajame kėlinyje trijų įvarčių persvarą susikrovė svečiai iš Norvičo, po Steveno Whittakerio, Sebastieno Bassongo ir Granto Holto įvarčių.

Vėliau intrigą į mačą sugrąžino Michu ir Jonathano de Guzmano tikslūs smūgiai, tačiau 77 minutę pelnytas Roberto Snodgrasso įvartis įtvirtino svečių pergalę. Jau einant pridėtam laikui Michu sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet tai esmės nepakeitė.

„Arsenal“ 2 - 0 „West Brom“

26' [1 - 0] Mikel Arteta (11 m.)
64' [2 - 0] Mikel Arteta (11 m.)

„Sunderland“ 1 – 3 „Chelsea“

11‘ [0 – 1] Fernando Torres
45‘ [0 – 2] Fernando Torres (11 m.)
48‘ [0 – 3] Juan Mata
66‘ [1 – 3] Adam Johnson

„Aston Villa“ 0 – 0 „Stoke“

„Southampton“ 1 – 0 „Reading“

61‘ [1 – 0] Jason Puncheon