Kovas pradėjo vyrų grupė, kurioje rungėsi 39-i špagininkai. Po pirmojo varžybų rato pogrupiuose išaiškėję lyderiai savo pozicijas išlaikė iki pat finalinės kovos, kurioje latvis Genadijus Gusevas rezultatu 15:9 įveikė Lietuvos atstovą Nikolajų Čaldiną.

Trečiąsias vietas pasidalijo lietuviai šiuolaikinės penkiakovės atstovai: Justinas Kinderis, pusfinalyje 14:9 pralaimėjęs N. Čaldinui, ir Tomas Makarovas, kovoje dėl patekimo į finalą 15:5 nusileidęs G. Gusevui.

Moterų grupėje kovojo 20 sportininkių. Joje buvo daugiau intrigos – po pirmojo kovų rato pirmąją vietą varžybų reitinge užėmusi Rimantė Pacevičiūtė ketvirtfinalyje 12:15 nusileido aštuntąjį numerį turėjusiai Aidai Gaižauskienei. Pastaroji pusfinalyje 12:15 pralaimėjo Viktei Ažukaitei.

Tuo metu Paulina Bajorūnaitė, po parengiamųjų kovų buvusi 6 vietoje, pusfinalyje 15:9 įveikė latvę Aleksandrą Smetaniną ir įsiveržė į finalą, kuriame 15:12 nugalėjo V.Ažukaitę.