Kovas pradėjęs lietuvis jau pirmajame varžybų etape pasirodė sėkmingai – savo pogrupyje užėmė 2-ąją vietą, vienintelę kovą (iš 6 galimų) pralaimėjęs pogrupio lyderiui Casperui Berghui.

Antrajame etape kovotojas pakartojo rezultatą, vieninteliu tašku pralaimėjęs vieną susitikimą Norvegijos atstovui Thomui Ertzeidui, tačiau šį kartą bendrame pogrupio kontekste atrodė geriau - užėmė pirmąją vietą.

Susumavus pirmųjų dviejų etapų rezultatus paaiškėjo, jog Lietuvos atstovas užima 9-ą vietą ir kartu su kitais 59 geriausiais varžybų dalyviais pradėjo trečiąjį etapą – kovas iki 15 dūrių olimpine sistema.

Pirmajame susitikime nesunkiai 15:9 įveikęs norvegą Janą Falck-Ytterį lietuvis savo kelyje link prizinių vietų nugalėjo ir kitus du pirmojo oponento tautiečius – Ludvigą Hillestadą (15:9) ir Patricką Kjellevoldą (15:12). Deja, ketvirtfinalyje sutiktas Latvijos atstovas Michailas Jefremenko, per plauką (15:14) laimėjęs kovą, nutraukė lietuvio sėkmingą pasirodymą.

Šiame turnyre aukso medaliu pasipuošė venesuelietis Rubenas Limardo Gasconas, sidabrą iškovojo lenkų kilmės Norvegijos atstovas Bartoszas Piaseckis, o bronza atiteko minėtam latviui Michailui Jefremenko bei norvegui Dino Milakui.

Nors tai pirmasis Tomo Krasikovo startas tarptautinėje arenoje šį sezoną, tačiau iškovotas reitingo taškas, visuose varžybų etapuose demonstruota stabili ir atkakli kova teikia vilčių, jog sezonui įsibėgėjus galime laukti dar sėkmingesnių startų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)