Atnaujintoje Druskininkų sniego arenos trasoje daugiau kaip 100 snieglentininkų ir slidininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Rusijos varžėsi, kas tiksliau ir sudėtingiau įveiks įrengtas kliūtis bei atliks įspūdingesnius triukus.

Varžybos prasidėjo kvalifikacijos etapu, kuriame varžėsi visi užsiregistravę dalyviai, pagal amžių suskirstyti į 8 grupes.

Po dviejų trasos įveikimo bandymų geriausiai pasirodę sportininkai toliau varžėsi finalinėse varžybose.

Snieglentininkų profesionalų vyrų grupėje nugalėjo Toms Petrusevičs iš Latvijos. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Mario Visnap ir Madis Bachmann iš Estijos.

Snieglentininkių moterų grupėje pirmąsias dvi vietas užėmė Lietuvos atstovės Dora Urniežiūtė ir Agnė Stasinskaitė. Trečioji vieta teko Karinai Vitinai iš Latvijos.