Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų po tris kovas laimėjo ir į finalą pateko Danutė Domikaitytė ir Giedrė Blekaitytė. Lemiamoje imtyje buvo pranašesnė ir pirmą vietą iškovojo Danutė Domikaitytė.

Svoryje iki 59 kilogramų po pergalių prieš pajėgiausias Latvijos atletes finale susitiko Kristina Domikaitytė ir Indrė Bubelytė. Nugalėtoja tapo daugiau patirties turinti Indrė Bubelytė.

Svorio kategorijoje iki 52 kilogramų sidabro medalį laimėjo Gerda Musiejukaitė. Ji finale pralaimėjo latvei dukart Europos čempionatų prizininkei Karolinai Tjapko.

Šios merginos treniruojasi sporto mokykloje „Atžalynas“, mokosi Vijolių vidurinės mokyklos sportinėse klasėse bei Šiaulių universitete.

„Bronzą“ svorio kategorijoje iki 48 kilogramų iškovojo kaunietė Karina Sabonaitė. Lietuvos moterų imtynių komanda Daugpilyje

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 54 kilogramų turnyro nugalėtoja tapo klaipėdietė Kornelija Zaicevaitė. „Mergina nepraleidžia nei vienos Šiauliuose organizuojamos pasiruošimo stovyklos. Klaipėdietė ant imtynių kilimo grūdinasi su pajėgiausiosmis mūsų atletemis. Teigiamas rezultatas akivaizdus. Manau, kad jaunoji imtynininkė ateityje įsilies į nacionalinės rinktinės gretas“, – pasakojo moterų imtynių rinktinės treneris Aivaras Kaselis.

Varžybose kovojo 122 merginos iš Latvijos ir Lietuvos.

Komandą turnyrui ruošė treneriai Aivaras Kaselis, Andrius Stočkus, Vidmantas Žibutis, Arūnas Paplauskas, Arvydas Krikščiūnas ir Olegas Voitechovskis.