Europos suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos čempionate Lietuvai atstovavo trys sportininkai.

Moterų varžybų finale susitiko dvi lietuvės – aukso medalį iškovojusi Margarita Čiuplytė bei pastarosios pranašumą turėjusi pripažinti Inga Mikštaitė.

Vytautas Cėpla vyrų varžybų ketvirtfinalyje pralaimėjo daugkartiniam Europos čempionui rumunui Mariusui Ilasui.

Europos jaunimo U-22 čempionate aukso medalius iš lietuvių iškovojo Ivona Koreckaja (-55 kg), Rūta Brazdžionytė (-60 kg), Gabija Gudeliauskaitė(-65 kg), Domas Sutkus (-80 kg),Valdemaras Gudauskas (-85 kg), Edgard Sečinski (+85 kg).

Europos jaunučių U-16 čempionate aukso medalius iškovojo šie lietuviai: Ieva Barzdžiūtė (-50 kg), Skaistė Venckutė (-60 kg), Aušrinė Mažulytė (-65 kg), Paulius Dirda (-55 kg), Andrius Rudelis (-60 kg), Justinas Šapoka (-70 kg), Ernestas Švažas (-75 kg), Kasparas Mišinas (+75 kg).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)