Arsene'o Wengero auklėtiniams mačas prasidėjo tiesiog košmariškai: sužaidus vos 20 min. jie jau atsiliko 0:3, o vieną iš įvarčių į savo vartus įsimušė Laurentas Koscielny.

Netrukus, 37 min., neatpažįstama Londono ekipa praleido ir ketvirtą įvartį, bet 45 min. rezultatą kiek sušvelnino Theo Walcottas - 1:4.

Po pertraukos svečiai tarsi prisiminė, kad būtent jie, o ne „Reading“ klubas rungtyniauja UEFA Čempionų lygoje ir sugebėjo išlyginti rezultatą bei išplėšti pratęsimą - po įvartį pelnė Olivier Giroud (64 min.), L. Koscielny (89 min.) ir Th. Walcottas (90 min.).

Pratęsimo metu du įvarčius pridėjo Marouane'as Chamakhas (103 ir 120 min.), savo trečiąjį pelnė ir Th. Walcottas ir „Arsenal“ šventė įspūdingą pergalę rezultatu 7:5.

Visi rezultatai:

„Leeds United“ 3 - 0 „Southampton“
35' [1 - 0] Michael Tonge
88' [2 - 0] El Hadji Diouf
90' [3 - 0] Luciano Becchio (11 m)

„Reading“ 5 - 7 „Arsenal“ (po pratęsimo)
12' [1 - 0] Jason Roberts
18' [2 - 0] Laurent Koscielny (į savo vartus)
20' [3 - 0] Mikele Leigertwood
37' [4 - 0] Noel Hunt
45' [4 - 1] Theo Walcott
64' [4 - 2] Olivier Giroud
89' [4 - 3] Laurent Koscielny
90' [4 - 4] Theo Walcott
103' [4 - 5] Marouane Chamakh
116' [5 - 5] Pavel Pogrebniak
120' [5 - 6] Theo Walcott
120' [5 - 7] Marouane Chamakh

„Sunderland“ 0 - 1 „Middlesbrough“
39' [0 - 1] Scott McDonald

„Swindon Town“ 2 - 3 „Aston Villa“
30' [0 - 1] Christian Benteke
39' [0 - 2] Gabriel Agbonlahor
78' [1 - 2] Miles Storey
81' [2 - 2] Miles Storey
90' [2 - 3] Christian Benteke

„Wigan Athletic“ 2 - 4 „Bradford City“ (po 11 m baudinių)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)