Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis. 42-ąją minutę „Bayer“ ekipą į priekį išvedė Stefanas Kiesslingas po Andre Schurrle tikslaus perdavimo.

Vis dėlto, 77-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkai, kai po Claudio Pizarro perdavimo galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Mario Mandzukičius.

Tačiau rungtynių pabaigoje svečiai iš Lėverkuzeno sugebėjo šiose rungtynėse išplėšti svarbius tris taškus, kai 87-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Sidney‘us Samas.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ rezultatu 0-2 įveikė „Freiburg“ vienuolikę. 54-ąją minutę pasižymėjo Nevenas Subotičius, o 83-ąją minutę galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Mario Gotze. Pergalingai 9-ąjį turą užbaigė ir Gelzenkircheno „Schalke“, kai išvykoje minimaliu skirtumu nugalėjo „Nurnberg“ futbolininkus.