„Laser Standart“ jachtų klasės varžybose 20-metis lietuvis vos vienu baudos tašku nusileido nugalėtoju tapusiam portugalui 22-ejų metų Rui Silveirai ir pirmą kartą užkopė ant tokio lygio varžybų garbės pakylos suaugusiųjų įskaitoje.

R. Silveira laimėjo tik vieną iš penkių plaukimų, o K. Janulionis – du. Portugalui pergalę lėmė aukštesnės vietos kituose į rezultatą įskaitytuose plaukimuose.

Šeimininkų atstovas du sykius finišavo antras ir kartą ketvirtas (iš viso – 9 baudos taškai), o lietuvis sykį buvo trečias ir kartą – penktas, todėl surinko 10 baudos taškų. Pirmame plaukime R. Silveira nefinišavo, o K. Janulionis liko devintas - šie rezultatai neįskaityti, nes pagal taisykles, į galutinę taškų sumą neskaičiuojamas prasčiausias pasirodymas.

Ketvirtąją vietą iškovojo kitas varžybose startavęs lietuvis 19-metis Martis Pajarskas (14 taškų). Jį dar aplenkė portugalas 22 metų Tiago Morais (11).

„Laser Radial“ jachtų klasės lenktynėse dalyvavo trys lietuviai. 10-tas finišavo 16-metis Rytis Dikšaits (41), 12-tas – 17-metis Vėjas Pajarskas (44), 18-tas – 17-metis Mantvydas Černiauskas (60). Tarp 45 dalyvių nugalėjo portugalas 18 metų Miguelis Gomesas (4).

„Laser 4.7“ lenktynėse penktas buvo 15-metis Romas Ovčinikovas (19).

Kitą savaitgalį būrelis Lietuvos buriuotojų sezoną baigs Europos taurės varžybų etapu Ispanijoje.

K. Janulioniui netrukus prasidės kitas sezonas – absoliutus trejų pastarųjų metų Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas keliaus į Austriją. Ant ledyno Alpėse jis dalyvaus treniruočių stovykloje.