Visus tris įvarčius pelnė brazilai: Spartak klubas pirmavo po Rafaelio Carioca smūgio 3-ią minutę, bet Lima 33-ią minutę santykį išlygino. Lemiamas buvo „Benfica“ ekipos žaidėjo Jardelio įvartis į savo vartus 43-ią minutę.

Dramatiškas trečias pergales turnyre iškovojo „Barcelona“ ir „Manchester United“ klubai. Katalonai buvo atsilikę nuo Glazgo „Celtic“ 0:1 po Giorgios Samaraso smūgio. Pirmo kėlinio pačioje pabaigoje (45-ą min.) Andresas Iniesta išlygino santykį (1:1), o antro kėlinio 93-ią minutę (teisėjas pratęsė mačą 4 minutėmis) Jordi Alba įmušė pergalingą įvartį (2:1).

Dar sunkiau pergalę pasiekė Anglijos vicečempionas „Manchester United“ klubas. Jų svečiai iš portugalų miesto Bragos pirmavo 2:0 po dviejų Alano įvarčių. Javieras Hernandezas dviem tiksliais smūgiais, o Jonny Evansas - vienu padėjo „raudoniesiems velniams“ triumfuoti Čempionų lygoje trečią kartą šį sezoną (3:2).

F grupėje Miuncheno „Bayern“ klubas svečiuose 1:0 (1:0) palaužė „Lille“ ekipos pasipriešinimą, kai vienintelį įvartį Thomas Mulleris pelnė iš 11 metrų baudinio.

Tuo tarpu ispanų „Valencia“ ekipa svečiuose Minske gerokai pamokė šios grupės išsišokėlius Borisovo BATE futbolininkus - 3:0 (1:0). Hat-trick'ą atliko Roberto Soldado.

E grupėje įsimintina buvo Donecko „Šachtar“ klubo pergalė 2:1 (1:0) prieš titulą ginančią Londono „Chelseą ekipą, o kukli danų „FC Nordsjaelland“ komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 su Turino „Juventus“ klubu. Italams tai buvo jau trečios lygiosios turnyre.

Dar vieneriose rungtynėse H grupė Stambulo „Galatasaray“ klubas išsigelbėjo lygiosiomis 1:0 (0:1) mače su rumunų Klužo komanda, kuri pusantro kėlinio žaidė dešimtyje.

E grupė:

„FC Nordsjaelland“ 1 - 1 „Juventus“

50' Mikkel Beckmann [1 - 0]
81' Mirko Vučinič [1 - 1]

Donecko „Šachtar“ 2 - 1 Londono „Chelsea“

3' Alex Teixeira [1 - 0]
52' Fernandinho [2 - 0]
88' Oscar [2 - 1]

„Lille“ 0 - 1 Miuncheno „Bayern“

20' Thomas Müller [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Borisovo BATE 0 - 3 „Valencia“

45' Roberto Soldado [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
55' Roberto Soldado [0 - 2]
69' Roberto Soldado [0 - 3]

Maskvos „Spartak“ 2 - 1 Lisabonos „Benfica“

3' Rafael Carioca [1 - 0]
33' Lima [1 - 1]
43' Jardel [2 - 1] („Benfica“, į savo vartus)

„Barcelona“ 2 - 1 Glazgo „Celtic“

18' Georgios Samaras [0 - 1]
45' Andres Iniesta [1 - 1]
90+3' Jordi Alba [2 - 1]

Stambulo „Galatasaray“ 1 - 1 Klužo „CFR Cluj“

19' Dany Nounkeu [0 - 1] („Galatasaray“, į savo vartus)
77' Burak Yilmaz [1 - 1]

28' Matias Aguirregaray („CFR Cluj“)

„Manchester United“ 3 - 2 „Braga“

2' Alan [0 - 1]
20' Alan [0 - 2]
25' Javier Hernandez [1 - 2]
62' Jonny Evans [2 - 2]
75' Javier Hernandez [3 - 2]