Turnyro lyderė „Barcelona“ ekipa, šeštadienį svečiuose 5:4 (4:2) įveikė aštuonioliktoje pozicijoje esančią La Korunjos „Deportivo“ (6 tšk.) komandą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Lionelis Messi (18, 43 ir 77 min.), du - Jordis Alba (3 min. į varžovų, 79 min. - į savo vartus), vieną - Tello (8 min.). Šeimininkų gretose dusyk pasižymėjo Pizzis (26 min. iš 11 m baudinio ir 47 min.), kartą - Alexas Bergantinos (37 min.).

Beje, svečiai iš Katalonijos nuo 49 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Javiero Mascherano.

Po šios pergalės „Barcelona“ futbolininkai turi 22 taškus ir trimis lenkia antroje vietoje likusį Madrido „Atletico“ klubą, kuris žaidė rungtynėmis mažiau.

„Real“ - „Celta“

10' [1 - 0] Gonzalo Higuain
68' [2 - 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

„Malaga“ 2 - 1 „Valladolid“

9' [0 - 1] Manucho
40' [1 - 1] Isco
87' [2 - 1] Joaquin

81' Manucho („Valladolid“) - raudona kortelė

„Valencia“ 3 - 2 Bilbao „Athletic“

19' [0 - 1] Aritz Aduriz (iš 11 metrų baudinio)
26' [1 - 1] Roberto Soldado
30' [1 - 2] Aritz Aduriz
88' [2 - 2] Tino Costa
90' [3 - 2] Nelson Haedo Valdez

67' Ander Herrera („Athletic“) - raudona kortelė

La Korunjos „Deportivo 4 - 5 „Barcelona“

3' [0 - 1] Jordi Alba
8' [0 - 2] Cristian Herrera Tello
18' [0 - 3] Lionel Messi
26' [1 - 3] Pizzi (iš 11 metrų baudinio)
37' [2 - 3] Alejandro Bergantinos
43' [2 - 4] Lionel Messi
47' [3 - 4] Pizzi
77' [3 - 5] Lionel Messi
79' [4 - 5] Jordi Alba („Barcelona“, į savo vartus)

49' Javier Mascherano („Barcelona“) - raudona kortrelė