Moterų varžybų ketvirtosios atrankos grupės antrojo turo mače Eglė Stuckytė po 21 minutę trukusios penkių setų kovos 2:3 (4:11, 11:5, 11:9, 4:11, 2:11) nusileido antrąją pergalę iškovojusiai ir grupės lydere tapusiai vokietei Sabinei Winter bei, patyrusi pirmąją nesėkmę, užima antrąją vietą grupėje.

Ketvirtadienį lemiamame susitikime Lietuvos stalo tenisininkė išmėgins jėgas su dvi nesėkmes patyrusia škote Corinna Whitaker, kuri antrajame ture 2:3 (1:11, 11:8, 11:8, 7:11, 3:11) nusileido rusei Jekaterinai Gusevai.

4 grupės turnyro lentelė:

1.Sabine Winter (Vokietija)206:24
2.Eglė Stuckytė115:53
3.Jekaterina Guseva (Rusija)115:53
4.Corinna Whitaker (Škotija)022:62

Antrąją nesėkmę patyrė ir ketvirtąją vietą penkių dalyvių 17-ojoje atrankos grupėje užima Ieva Venslavičiūtė, antrajame ture vos 11 minučių trukusiame mače 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) pralaimėjusi serbei Monikai Molnar.

Ketvirtadienį Ieva Venslavičiūtė žais su baltaruse Aliona Dubkova ir Farerų salų atstove Henrietta Nielsen, kurių dvikovą trečiadienio vakarą 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) laimėjo baltarusė.

17 grupės turnyro lentelė:

1.Monika Molnar (Serbija)206:04
2.Aliona Dubkova (Baltarusija)103:02
3.Pernille Agerholm (Danija)103:12
4.Ieva Venslavičiūtė021:62
5.Henrietta Nielsen (Farerų s.)020:62

Nesėkmėmis vyrų varžybas pradėjo Tomas Mikutis bei Alfredas Udra.

T. Mikutis pirmajame 15 atrankos grupės susitikime po 39 minučių kovos 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:5, 9:11) turėjo pripažinti vengro Danielio Kosibos pranašumą, o A. Udra pirmąjį 23 atrankos grupės mačą per 16 minučių 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) pralaimėjo rumunui Constantinui Cioti.

Kitoje 15 grupės dvikovoje švedas Robertas Stevenssonas 3:0 (11:3, 11:4, 16:14) nugalėjo Michaelį Tauberį iš Izraelio, o 23 grupės susitikime belgas Robinas Devosas 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:7) įveikė baltarusį Pavelą Platonovą.

Dvejetų varžybose abi Lietuvos poros jau pasitraukė iš kovos dėl medalių Senojo žemyno stalo teniso pirmenybėse Danijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)