Rungtynių pradžioje lietuviai neleido varžovams sukurti pavojingesnių progų. Kėliniui einant į pabaigą abi ekipos pradėjo žaisti atviresnį futbolą, serbai sukūrė keletą aštresnių išpuolių prie Tomo Švedkausko ginamų vartų.

Po pertraukos mūsiškiai stengėsi perimti iniciatyvą, tačiau 51 minutę buvo nubausti Serbijos futbolininkų – po pakelto kampinio, nepavykus dėmesingai sužaisti lietuvių gynėjams, serbai pelnė įvartį.

Iškart po praleisto įvarčio, Lietuvos U-19 rinktinė perėmė kamuolio kontrolę ir aktyviai ieškojo kelių varžovų vartų link. Visgi dažniausiai mūsų rinktinės futbolininkams pritrūkdavo šaltakraujiškumo užbaigiant atakas. Bene geriausią galimybę išlyginti rezultatą rungtynių pabaigoje turėjo Lukas Spalvis, kuris atsidūręs vienas prieš serbų vartininką smūgiavo šalia vartų.

Po rungtynių U-19 rinktinės treneriai didesnių priekaištų žaidėjams neturėjo ir teigė, jog jie įvykdė visas pagal rungtynių planą numatytas užduotis.

„Matėme, jog žaidėjai stengėsi, atidavė visas jėgas bei laikėsi numatyto žaidybinio plano ir dar kartą įrodė, jog gali kovoti su aukščiausio lygio komandomis. Rytoj ir poryt styguosime komandos žaidimą ir ruošimės paskutinėms turnyro rungtynės su Turkijos rinktine“, - po rungtynių LFF.lt pasakojo U-19 treneris Rokas Garastas.

Antradienį lietuviai turnyrą Kaune baigs rungtynėmis su Turkijos vienuolike, kuri šeštadienį Alytuje 1:2 (0:1) pralaimėjo Danijos ekipai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Serbija 2 2 0 0 7:3 6
2. Danija 2 2 0 0 4:1 6
3. Lietuva 2 0 0 2 0:3 0
4. Turkija 2 0 0 2 4:8 0

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)