Rungtynių pradžioje, įkvėpti emocingo „Hillsborough“ tragedijos minėjimo prieš rungtynes, šeimininkai iškart bandė prispausti savo varžovus prie jų baudos aikštelės, tačiau pavojingesnių progų sukurti nepavyko.

A. Fergusono auklėtiniai ramiau atsikvėpti galėjo tik 39-ą minutę, kai už pražangą aikštės viduryje ją turėjo palikti „Liverpool“ saugas Jonjo Shelvey.

Pačioje antro kėlinio pradžioje šeimininkams pagaliau pavyko pelnyti įvartį. 46-ą minutę po Gleno Johnsono bandymo prasimesti kamuolį link varžovų vartų jis atiteko Stevenui Gerrardui ir Liverpool komandos kapitonas pasiuntė jį į Anderso Lindegaardo ginamus vartus - 1:0.

Ilgai persvara šeimininkai džiaugtis negalėjo. Jau 50-ą minutę rezultatą išlygino Rafaelis - 1:1.

81-ą minutę po „Man Utd“ kontratakos į „Liverpool“ klubo vartus buvo skirtas abejotinas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Robinas van Persie.

Mažumoje likę „Liverpool“ futbolininkai nesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Po šių rungtynių Mančesterio pakilo į antrą turnyro lentelės poziciją (12 tšk.), tuo tarpu Liverpulio komanda užima 18-ą vietą ir yra surinkusi vos 2 taškus.

„Arsenal“ klubas mačo pabaigoje iškovojo lygiąsias mače su „Man City“ ekipa

„Manchester City“ ir „Arsenal“ klubų dvikovoje užfiksuotos kovingos lygiosios 1:1.

Pirmas rungtynių įvartis krito į „Arsenal“ ekipos vartus. 40-ą minutę kampinio metu „kanonieriai“ nesugebėjo išsirinkti „Man City“ žaidėjų ir tuo pasinaudojęs Joleonas Lescottas pasiuntė kamuolį į Londono ekipos vartus.

Antrame kėlinyje žaidimo vadžias į savo rankas perėmė „Arsenal“ futbolininkai, tuo tarpu šeimininkai susikoncentravo ties kontratakomis.

Rezultatas tapo lygus 82-ą minutę. Po kampinio iš kairiojo „Arsenal“ atakų krašto besiginantys „Man City“ futbolininkai neišmušė kamuolio toliau nuo vartų. Jis atiteko Laurent'ui Koscielny, kuris smūgiu į viršutinį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą.

Kituose stadionuose Londono derbyje šeimininkai „Tottenham“ futbolininkai minimaliu skirtumu palaužė ambicingąjį QPR klubą 2:1, o Demba Ba vedama „Newcastle“ ekipa įveikė „Norwich“ komandą 1:0.

„Liverpool“ 1 – 2 „Manchester United“

46‘ [0 – 1] Steven Gerrard
50‘ [1 – 1] Rafael
81‘ [1 – 2] Robin van Persie (iš 11 metrų baudinio)