Nuo susitikimo pradžios žaidusį lietuvį 65-ą minutę pakeitė pergalingą įvartį įmušęs Arkadiuszas Wozniakas (68 min.).

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Roberto Ježo (7 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Rubenas Jurado (64 min.) išlygino rezultatą.

86-ą minutę už antrą geltoną kortelę aikštę turėjo palikti svečių žaidėjas Alvaro Jurado.

Po šios pergalės "Zaglębie" futbolininkai jau turi 0 taškų ir pakilo į keturioliktąją poziciją. Lubino ekipa sezoną pradėjo su 3 baudos taškais, kurie buvo skirti kaip nuobauda už korupciją 2005-2006 metų sezone.

Lenkijos futbolo čempionate pirmauja po 4 taškus turinčios Balstogės "Jagiellonia" ir Zabžės "Gornik" komandos, kurių susitikimas penktadienį Balstogėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Dvyliktoje vietoje esanti Vytauto Andriuškevičiaus Gdansko "Lechia" vienuolikė bei penkioliktąją poziciją besidalijantys Tado Kijansko Kelcų "Korona" ir Mindaugo Pankos Chožuvo "Ruch" klubai taškų dar neturi.