Sekmadienį mače dėl trečiosios vietos Europos pirmenybių bronzos medalininkai Rusijos krepšininkai 81:77 (19:20, 21:18, 21:19, 20:20) nugalėjo Pekino žaidynėse bronzą iškovojusią Argentinos komandą.

Rusai trečio kėlinio pabaigoje pirmavo 11 taškų skirtumu (61:50), tačiau argentiniečiai atsakė atkarpa 12:1 ir išlygino rezultatą - 62:62. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei vienu tašku priekyje buvo pietų amerikiečiai (77:76), bet itin svarbiu metu tritaškį pataikė Aleksejus Švedas, o rusai apsigynė ir įtvirtino savo pergalę Vitalijaus Fridzono dvitaškiu - 81:77.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Aleksejus Švedas (7 rezultatyvūs perdavimai), 20 - Andrejus Kirilenka (8 atkovoti kamuoliai), 19 - Vitalijus Fridzonas (7 sugriebti kamuoliai).

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Emanuelis Ginobilis (21 tšk.), Andresas Nocioni (16 tšk.) bei Carlosas Delfino (15 taškų).

XXX-ųjų Londono vasaros olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro finale, kaip ir prieš ketverius metus Pekine, sekmadienį žais JAV ir Ispanijos rinktinės. Tąkart amerikiečiai ispanus įveikė rezultatu 118:107.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (501)