"Krylja Sovetov" nugalėjo varžovus 5:0 (2:0). Tik antrąjį kėlinį žaidęs R. Poškus įmušė penktąjį įvartį. Jis 84-ąją min. realizavo 11 m baudinį.

Vladikaukazo "Alanija" (Rusija) su Nerijumi Barasa ir Dariumi Žutautu Turkijoje taip pat 5:0 (2:0) įveikė Volgogrado "Rotor" (Rusija) futbolininkus. Tik pirmąjį kėlinį žaidęs N. Barasa 30-ąją min. po kampinio galva įmušė antrąjį įvartį.

Į Vladikaukazo komandą peržiūrai atvykęs D. Žutautas žaidė taip pat tik iki pertraukos.

Rolando Džiaukšto klubas "Moskva" (Rusija) Turkijoje 4:0 (0:0) nugalėjo Mariupolio "Iljičiovec" (Ukraina) komandą, kurioje pirmąjį kėlinį žaidė Dainius Gleveckas. R. Džiaukštas aikštėje pasirodė po pertraukos.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.