A. Palšytė pirmais šuoliais peršoko 1,80 ir 1,85 m aukščius, antru bandymu - 1,89 m, o po dviejų nesėkmingų šuolių 1,92 m aukštyje trečiąjį perkėlė į 1,95 m, bet ir jis nepavyko.

Auksą iškovojo ispanė Ruth Beitia, o sidabrą - norvegė Tonje Angelsen (po 197 cm), išnaudojusi vienu bandymu daugiau.

Tuo metu bronza atiteko net trims atletėms - rusei Irinai Gordejevai, švedei Emmai Green Tregaro ir ukrainietei Olesiai Gološai (visos - po 192 cm).

Primename, kad savo debiutiniame čempionate Barselonoje Airinė buvo 18-a.

Atrankos varžybose A. Palšytė 190 cm aukštį (asmeninis sezono rekordas) įveikė trečiu bandymu ir pateko į finalą

Bėgikė N.Piliušina pateko į finalą

Moterų 800 m atrankos bėgimuose dalyvavo dvi mūsiškės - Natalija Piliušina ir Eglė Balčiūnaitė.

Natalijai tai - pirmasis čempionatas, o Eglė Barselonoje buvo 14-a.

Nepaisant to, šį kartą sėkmingiau pasirodė būtent N. Piliušina, kuri pirmame pusfinalyje finišavo trečia (2:02.12 min), pagerino asmeninį rekordą ir pateko į Europos čempionato finalą su šeštu rezultatu.

Tuo metu E. Blačiūnaitė antrame pusfinalyje buvo penkta (2:05.21 min.) ir užėmė galutinę 14-ą vietą bei tarp aštuonių finalo dalyvių neprasibrovė.

400 m bėgimo antrame pusfinalyje Agnė Šerkšnienė finišavo septinta (53,07) ir užėmė bendrą 15-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)