Uostamiesčio ekipa susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės vartininko Giedriaus Štreimikio (80 min.).

Kitose turo rungtynėse Šiaulių Šiauliai namuose ledo ritulio rezultatu 7:3 (2:1) laimėjo prieš Tauragės „Taurą“. Šiaulietis Artūras Rimkevičius pelnė net šešis įvarčius du jų - iš 11 metrų baudinių. Beje, 60-ą dvikovos minutę dar buvo lygu 2:2, bet tada savo įvarčių šou pradėjo A. Rimkevičius.

Lygoje pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ (35 tšk.), lenkiantis vicečempioną VMFD „Žalgirį“ (30 tšk.) bei praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“ (27 tšk.).

REO 3 - 0 „Atlantas“

64' Soslan Džiojev [1 - 0]
82' Tomas Ražanauskas [2 - 0] (iš 11 m baudinio)
90+1' Soslan Džiojev [3 - 0]

„Šiauliai“ 7 - 3 „Tauras“

10' Artūras Rimkevičius [1 - 0] (iš 11 m baudinio)
32' Alessandro Mascia [1 - 1]
40' Santiago Casanelli [2 - 1]
60' Vladas Petkevičius [2 - 2]
68' Artūras Rimkevičius [3 - 2]
74' Artūras Rimkevičius [4 - 2]
78' Artūras Rimkevičius [5 - 2]
84' Robertas Freidgeimas [6 - 2]
86' Artūras Rimkevičius [6 - 3]
89' Artūras Rimkevičius [7 - 3] (iš 11 m baudinio)

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):