Vilniaus LFF stadione penktadienio vakarą vykusioje dviejų pirmaujančių A lygos komandų akistatoje gynyba ir vėl pranoko puolimą. Didesnį norą namuose iškovoti pergalę demonstravę VMFD „Žalgirio“ futbolininkai atrakinti svečių vartų nepajėgė, o „Ekranas“ išlaikė sau palankų status quo turnyro lentelės viršūnėje.

Primename, kad prieš savaitę vykusiame LFF taurės finale susigrūmusios Panevėžio ir Vilniaus ekipos taip pat įvarčių neįmušė. Žalgiriečiams nutraukti oponentų dominavimą lietuviško futbolo frontuose pavyko tik per 11 m baudinių seriją.

Sužaidus 14 turų, pirmoje A lygos vietoje žengiantis „Ekranas“ yra surinkęs 35 taškus, įkandin sekančio „Žalgirio“ sąskaitoje – 30 taškų.

Kitame penktadienio A lygos susitikime Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Alytuje pranoko vietos „Dainavos“ klubą 4:2 ir bent laikinai pakilo į trečią pirmenybių poziciją. Nors po pirmo kėlinio priekyje dar buvo šeimininkai (1:0), antroje žaidimo dalyje marijampoliečiai per 15 minučių net keturis kartus pasiuntė kamuolį į vartus ir pasiekė įtikinamą pergalę.

„Dainavos“ ekipa pirmavo po Arsenijaus Buinickio taiklaus smūgio 5-tą susitikimo minutę, bet antrajame kėlinyje trenerio Virginijaus Liubšio auklėtiniai nubaudė vienus turnyro vidutiniokų. Įvarčius nugalėtojams vieną po kito pelnė Craigas Thomsonas, Povilas Lukšys, Andrius Urbšys ir Karolis Chvedukas. Prieš pat dvikovos pabaigą rezultatą sušvelninti dar spėjo antrą sykį pasižymėjęs Alytaus klubo snaiperis A. Buinickis.

Iškovojusi 8 pergalę per 14 rungtynių, „Sūduva“ (27 tšk.) iš trečiosios vietos išstūmė Pakruojos „Kruoją“, kuri turo dvikovą žais sekmadienį su Gargždų „Banga“. „Dainavos“ vienuolikė (15 tšk.) išlieka šeštoje vietoje.

Rezultatai

„Dainava“ 2 – 4 „Sūduva“

5' Arsenijus Buinickis [1 – 0]
47' Craigas Thomsonas [1 – 1]
54' Povilas Lukšys [1 – 2]
60' Andrius Urbšys [1 – 3]
62' Karolis Chvedukas [1 – 4]
91' Arsenijus Buinickis [2 – 4]

10. Atlantas 13 1 4 8 3-28 -25 7
(Komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)