Vieninteliai „Montpellier“ klubo konkurentai kovoje dėl aukso medalių „Paris Saint-Germain“ futbolininkai taip pat svečiuose iškovojo pergalę 2:1 prieš „Lorient“ ekipą. Paryžiečių varžovai taip pat įvartį įmušė pirmi, tačiau sostinės klubas atsitiesė ir įmušė du įvarčius.

Paryžiečiai atsiliko nuo „Montpellier“ klubo trim taškais. Trečią vietą užėmė „Lille“ ekipa, 4:1 (4:1) sutriuškinusi vienuoliktą vietą užėmusius „AS Nancy“ futbolininkus.

Iki šios aukščiausias „Montpellier“ komandos pasiekimas Prancūzijos pirmenybėse buvo bronzos apdovanojimai 1988 metais.

„Auxerre“ 1 - 2 „Montpellier“

20' Olivier Kapo [1 - 0]
32' John Utaka [1 - 1]
76' John Utaka [1 - 2]

„Lorient“ 1 - 2 „Paris Saint Germain“

28' Kevin Monnet-Paquet [1 - 0]
61' Javier Pastore [1 - 1]
75' Thiago Motta [1 - 2]

„Lille“ 4 - 1 „Nancy“

10' Eden Hazard [1 - 0]
12' Reynald Lemaitre [1 - 1]
23' Tulio de Melo [2 - 1]
27' Eden Hazard [3 - 1]
35' Eden Hazard [4 - 1]

„Lyon“ 3 - 4 „Nice“

20' Lisandro Lopez [1 - 0]
26' Jimmy Briand [2 - 0]
31' Luciano Monzon [2 - 1]
36' Kafoumba Coulibaly [2 - 2]
52' Hugo Lloris [2 - 3] („Lyon“, į savo vartus)
69' Jimmy Briand [3 - 3]
73' Esmael Goncalves [3 - 4]

„Toulouse“ 0 - 2 „Ajaccio“

20' Johan Cavalli [0 - 1]
31' Johan Cavalli [0 - 2]

„Saint Etienne“ 2 - 3 „Bordeaux“

18' Josuha Guilavogui [1 - 0]
23' Cheick Diabete [1 - 1]
29' Cheick Diabete [1 - 2]
49' Pierre Emerick Aubameyang [2 - 2]
68' Yoan Gouffran [2 - 3]

„Evian Thonon Gaillar“ 0 - 1 „Brest“

50' Issam Jemaa [0 - 1]

„Sochaux“ 1 - 0 „Marseille“

55' Ryad Boudebouz [1 - 0]

85' Stephane M´Bia („Marseille“) - raudona kortelė

„Rennes“ 5 - 0 „Dijon“

9' Victor Hugo Montano [1 - 0]
47' Jires Ekoko [2 - 0]
51' Jonathan Pitroipa 3-0
58' Jires Ekoko [4 - 0]
82' Youssouf Hadji [5 - 0]

71' Chaher Zarour („Dijon“) - raudona kortelė

„Valenciennes“ 3 - 1 „Caen“

37' Vincent Aboubakar [1 - 0]
68' Gael Danic [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
73' Livio Nabab [2 - 1]
87' Renaud Cohade [3 - 1]

20Auxerre387131846 - 57-1134

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 21 įvartį pelnę - Olivier Giroud („Montpellier“) ir Nene („Paris St Germain“).

Kito sezono Čempionų lygos turnyre žais „Montpellier“, „Paris St Germain“ ir „Lille“ klubai, „Lyon“ ekipa dalyvaus Europos lygos varžybose.

„Caen“, „Dijon“ ir „Auxerre“ komandos iškrito į žemesnę lygą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)