Per pirmus du kėlinius nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį.

Tačiau trečiame kėlinyje „Devils“ klubo žaidimas sugriuvo. „Velniai“ įvartį praleido, sužaidus kiek mažiau nei minutę (53-ią kėl. sek.), tada puolė lyginti rezultato, o „Rangers“ ritulininkai juos nubaudė dar dviem įvarčiais. Trečias jų buvo pelnytas į tuščius vartus.

Niujorkiečių gretose pasižymėjo Danas Girardi (40:53), Chrisas Kreideris (43:07) ir rusas Artiomas Anisimovas (58:33).

D. Zubrus ant ledo praleido 20 minučių, per kurias du kartus metė į vartus ir antro kėlinio pradžioje, už varžovo laikymą lazda, buvo nubaustas dviem baudos minutėmis.

Antros serijos rungtynės taip pat Niujorke įvyks trečiadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)