Ji reiškia, kad Mančesterio komanda likus vienam turui iki sezono pabaigos turi tiek pat taškų, kiek ir antroje vietoje žengiantis "Man Utd", kuris tokiu pat rezultatu 2-0 palaužė "Swansea". "Man City" užima pirmą vietą dėl aštuoniais vienetais palankesnio įvarčių santykio, mat klubams surinkus po lygiai taškų, būtent šis kriterijus yra lemiamas.

"Newcastle" sėkmingai gesino "Man City" atakas daugiau nei valandą, tačiau 70 minutę vartininkui Timui Krului vilčių įspūdingu smūgiu iš toli nepaliko Yaya Toure. Po šio epizodo šeimininkų žaidimas pakriko ir svečiai galėjo padvigubinti pranašumą, bet vienas prieš vartininką iššokęs Sergio Aguero smūgiavo pro šalį, o Yaya Toure panašiame epizode pargriuvo lygioje vietoje.

Visgi tas pats Toure dvikovos pabaigoje pelnė antrą įvartį, gudriu smūgiu iš arti įtvirtindamas pergalę.

Paskutiniame ture "Man City" namie priims Londono "Queens Park Rangers", o "Man Utd" išvykoje kausis su "Sunderland".

"Newcastle" 0 - 2 "Man City"

70' [0 - 1] Y.Toure
89' [0 - 2] Y.Toure

"Man Utd" 2 - 0 "Swansea"

28' [1 - 0] P.Scholes
41' [2 - 0] A.Young

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 Londono "Tottenham"

35' [1 - 0] C.Clark
61' [1 - 1] E.Adebayor (iš 11 m. baudinio)

49' iš aikštės pašalintas D.Rose ("Tottenham")

"Bolton" 2 - 2 "West Bromwich"

24' [1 - 0] M.Petrov (iš 11 m. baudinio)
72' [2 - 0] B.Jones (į savus vartus)
75' [2 - 1] C.Brunt
90' [2 - 2] J.Morrison

Londono "Fulham" 2 - 1 "Sunderland"

12' [1 - 0] C.Dempsey
34' [1 - 1] P.Bardsley
35' [2 - 1] M.Dembele

Londono "Queens Park Rangers" 1 - 0 "Stoke"

89' [1 - 0] D.Cisse

"Wolverhampton" 0 - 0 Liverpulio "Everton"