Šio turnyro nugalėtoju Vokietijos tenisininkas tapo po penkerių metų pertraukos.

28-erių metų Ph. Kohlschreiberiui, kuris per savo karjerą laimėjo jau ketvirtąjį ATP serijos turnyrą, atiteko pagrindinis prizas - automobilis "BMW Z4 sDrive 28i", 71 900 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

23-ejų Marinas Čiličius, kuris šio turnyro finale nesėkmingai žaidė ir 2010 metais, tenkinosi 37 860 eurų piniginiu prizu bei 150 reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo favoritais laikyti čekas Františekas Čermakas poroje su slovaku Filipu Polašeku, kurie finale 6:4, 7:5 privertė pasiduoti belgus Xavierą Malisse'ą ir Dicką Normaną.