Vaikinų kvalifikacijos favoritas M. Bugailiškis antrajame rate 7:6 (7:3) įveikė italą Tommaso Lapuccį, o lemiamoje dvikovoje 6:2, 6:4 nugalėjo kitą italą Gianmarco Tessierą.

Pagrindinio turnyro pirmajame rate M. Bugailiškis susitiks su brazilu Mateusu Brisotu Silva (ITF 164).

Iš karto į pagrindinį turnyrą patekęs bei septintąjį reitingą turintis Julius Tverijonas (102 vieta - ITF reitinge) pirmajame rate bus laisvas, o antrajame susitiks su slovėnu Blažu Bizjaku (ITF 155), kuris 6:4, 6:3 įveikė italą Federico Teodorį.

J. Mikulskytė kvalifikacijos finale 0:6, 7:5, 6:1 įveikė italę Torellį ir pagrindinio turnyro pirmajame rate išmėgins jėgas su kita itale Francesca Gariglio (ITF 288).

Be atrankos varžybų į pagrindinį turnyrą patekusi vilnietė Akvilė Paražinskaitė (ITF 169) pirmajame rate susitiks su septintąja pagal skirstymą itale Camilla Rosatello (ITF 106).