Finale Roberto Di Matteo auklėtiniai gegužės 5 dieną taip pat "Wembley" stadione susigrums su "Liverpool", kuris šeštadienį kito miesto derbyje 2-1 nugalėjo Liverpulio "Everton".

'Mėlynieji' įsiveržė į priekį prieš pat didžiąją pertrauką, kai suklaidinęs gynėją Williamą Gallas puikiu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Didier Drogba, tačiau svarbiausi įvykiai nutiko po pertraukos.

49 minutę "Tottenham" baudos aikštelėje kilo sumaištis, kurios metu ant vejos ties vartų linija sugulė bent keturi abiejų komandų žaidėjai. Chaose paklydo ir arbitras Martinas Atkinsonas, nusprendęs įskaityti įvartį po Juano Matos smūgio, nors vaizdo įrašai rodo, kad kamuolys anaiptol nekirto vartų linijos.

"Tottenham" nepalūžo ir sušvelnino santykį Garetho Bale'o dėka, bet per likusį laiką "Chelsea" sugebėjo net trimis įvarčiais sugniuždyti oponentus.

Pasižymėjo Ramiresas, puikų baudos smūgį realizavęs Frankas Lampardas bei jau per teisėjo pridėtą laiką penktą įvartį pelnęs Florentas Malouda.

Londono "Tottenham" 1 - 5 Londono "Chelsea"

43' [0 - 1] D.Drogba
49' [0 - 2] J.Mata
56' [1 - 2] G.Bale
77' [1 - 3] Ramires
81' [1 - 4] F.Lampard
90' [1 - 5] F.Malouda

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.