Anthony's Pilkingtonas išvedė svečius į priekį 13 minutę, o netrukus arbitras neužfiksavo pražangos baudos aikštelėje prieš Grantą Holtą, kuri būtų leidusi padvigubinti rezultatą.

„Tottenham“ tuo pasinaudojo ir 33 min. Jermainas Defoe išlygino santykį.

Nors po pertraukos Garethas Bale'as sudrebino skersinį, įspūdingas Elliotto Bennetto smūgis 66 min. lėmė pelnytą „Norwich“ pergalę, kuri gerokai apsunkino „Tottenham“ situaciją turnyro lentelėje.

Pastarąjį faktą lėmė puikų žaidimą demonstruojančios „Newcastle“ komandos pergalė - penktoji iš eilės - 2:0 (0:0) prieš „Bolton“ atstovus, leidusi Alano Pardew auklėtiniams pagal taškus pasivyti Londono komandą.

Vieną gražiausių įvarčių šiame sezone po puikaus individualaus reido 73 minutę įmušė Hatemas Ben Arfa, o rezultatą padvigubino tik sausio mėnesį įsigytas, bet jau 10 įvarčių įmušęs puolėjas Papissas Cisse.

Svarbius du taškus prarado Londono „Chelsea“ klubas, miesto derbyje tenkinęsis lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Fulham“ vyrais.

Svečiuose žaidę „mėlynieji“ pirmavo po to, kai 45 minutę Salomono Kalou uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas, bet 82 minutę po kampinio Clintas Dempsey pelnytai išlygino rezultatą - 1:1.

Liverpulio „Everton“ 4 - 0 „Sunderland“
52' [1 - 0] Magaya Gueye
75' [2 - 0] Steven Pienaar
76' [3 - 0] Leon Osman
81' [4 - 0] Victor Anichebe

„Newcastle“ 2 - 0 „Bolton“
73' [1 - 0] Hatem Ben Arfa
83' [2 - 0] Papiss Cisse

Londono „Tottenham“ 1 - 2 „Norwich“
13' [0 - 1] Anthony Pilkington
33' [1 - 1] Jermaine Defoe
66' [1 - 2] Elliott Bennett

Birmingemo „Aston Villa“ 1 - 1 „Stoke“
32' [1 - 0] Andreas Weimann
72' [1 - 1] Robert Huth

Londono „Fulham“ 1 - 1 Londono „Chelsea“
45' [0 - 1] Frank Lampard (11 m)
82' [1 - 1] Clint Dempsey.