Šiame mače pirmasis įvartis krito į svečių komandos vartus, kai 24-ą minutę išsinuomotas Philippe Coutinho nukreipė kamuolį į „Malaga“ vartininko Wilfredo Caballero ginamus vartus.

Tačiau antroje antro kėlinio dalyje „Malaga“ rezultatą išlygino. Įvartis krito 76-ą minutę, kuomet įvartį pelnė puolėjas iš Olandijos Ruudas van Nistelrooy'us.

Sužaidus dar tris minutes, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė ir svečių ekipos vidurio gynėjas Martinas Demichelis. Kaip vėliau paaiškėjo, šis įvartis lėmė „Malaga“ pergalę, kuri yra labai svarbi kovoje dėl galimybės kitą sezoną žaisti UEFA Čempionų lygoje.

Tuo metu nesėkmę svečiuose patyrė Madrido „Atletico“ futbolininkai. Pastarasis klubas rezultatu 0:1 (0:0) nusileido „Zaragoza“ komandai, kurios gretose vienintelį įvartį per teisėjo pridėtą laiką nuo 11 metrų žymos pelnė Antonio Apono.

Valensijos „Levante“ ekipos viltys žaisti kito sezono UEFA Čempionų lygoje pamažu žlunga: tiesioginis oponentas kovoje dėl ketvirtosios vietos „Malaga“ klubas šventė pergalę, „Levante“ namuose kiek nelauktai 0:2 (0:1) nusileido Pamplonos „Osasuna“ ekipai.

Visi rezultatai:

„Espanyol“ 1 - 2 „Malaga“
24' [1 - 0] Philippe Coutinho
76' [1 - 1] Ruud van Nistelrooy
79' [1 - 2] Martin Demichelis

„Zaragoza“ 1 - 0 „Atletico“
90' [1 - 0] Antonio Apono (11 m)

„Levante“ 0 - 2 „Osasuna“
16' [0 - 1] Raul Garcia
79' [0 - 2] Juan Francisco Nino

„Athletic“ 1 - 1 „Sporting“
77' [1 - 0] Oscar De Marcos
90' [1 - 1] Oscar Trejo
36' Iker Muniain („Athletic“) nerealizavo 11 m baudinio

„Rayo Vallecano” 0 - 2 „Villarreal”
30' [0 - 1] Marco Ruben
86' [0 - 2] Angel Lopez
54' Marcos Ruben („Villarreal”)

„Real Betis” 1 - 1 „Racing Santander”
19' [1 - 0] Roque Santa Cruz
78' [1 - 1] Cristian Stuani