M.Šarapova šiemet laimėjo Vimbldono turnyrą ir Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionatą.

Antrąją vietą užėmė du Atėnų olimpinių žaidynių aukso medalius iškovojusi Didžiosios Britanijos bėgikė Kelly Holmes, o trečia liko Rusijos lengvaatletė Jelena Isinbajeva, Atėnuose laimėjusi šuolio su kartimi varžybas.

H.El Gueroujas Atėnų olimpinėse žaidynėse triumfavo 1500 m ir 5000 m distancijose.

Antras geriausio pasaulio sportininko rinkimuose liko šiemet septintą kartą pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionu tapęs vokietis Michaelis Schumacheris, trečias - Šveicarijos tenisininkas Roger Federeris, šiais metais laimėjęs tris "Grand Slam" turnyrus.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.