Įvarčius „Athletic“ ekipai pelnė Fernando Llorente 23-ią, kuris dėl traumos net nebaigė pirmo kėlinio, ir De Marcosas 65-ą minutėmis.

80-ą minutę santykį įspūdingu smūgiu sušvelnino svečių atakų lyderis Wayne'as Rooney (1:2).

„United“ futbolininkai šį sezoną išmesti jau iš antro Europos klubų turnyro. Po grupės varžybų jie buvo priversti pasitraukti iš Čempionų lygos varžybų.

Į Europos lygos turnyro ketvirtfinalį taip pat iškopė „AZ Alkmaar“ (Olandija), „Hannover 96“ (Vokietija) ir „Valencia“ (Ispanija).

Trys iš keturių vėliau prasidėjusių rungtynių buvo labai svarbios ir atkaklios. Nors „Manchester City“ klubas namuose atsirevanšavo Lisabonos „Sporting“ ekipai 3:2, bet į ketvirtfinalį pateko portigalai, kurie namuose šventė pergalę 1:0, o Mančesteryje pirmavo 2:0. Šie du įvarčiai svečiuose ir lėmė Lisabonos futbolininkams bendrą pergalę. Paskutinėje anglų atakoje jų vartininkas Joe Hartas galva vos neįmušė pergalingo ketvirto įvarčio.

Du įvarčius „City“ klubui pelnė argentinietis Segio Aguero vieną Italijos rinktinės žaidėjas Mario Balotelli iš 11 metrų baudinio. „Sporting“ ekipos gretose pirmame kėlinyje pasižymėjo Matiasas Fernandezas ir Ricky van Wolfswinkelis.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke“ namuose 4:1 sutriuškino olandų Enšedės „Twente“ ekipą ir panaikino minimalų deficitą po pirmo mačo 0:1. Tris įvarčius Vokietijos komandai pelnė olandas Klaasas Janas Huntelaaras.

Nedidelį stebuklą sukūrė Charkovo „Metallist“ futbolininkai iš Ukrainos. Po nesėkmė namuose kovoje su Pirėjo „Olympiakos“ klubu 0:1, jie Graikijoje taip pat atsiliko 0:1, bet antro kėlinio pabaigoje du kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus bei dėka dviejų įvarčių išvykoje pateko į ketvirtfinalį.

Tik Madrido „Atletico“ klubas ir antrą kartą šventė įtikinamą pergalę prieš Stambulo „Bešiktaš“ ekipą. Turkijoje ispanai laimėjo 3:0, o namuose savo pranašumą buvo įrodę rezultatu 3:1.

Bilbao „Athletic“* 2 - 1 „Manchester United“, (pirmos rungtynės - 3:2, bendras - 5:3)

23' Fernando Llorente [1 - 0]
65' Oscar De Marcos [2 - 0]
80' Wayne Rooney [2 - 1]

„Udinese“ 2 - 1 „AZ Alkmaar“*, (pirmos rungtynės - 0:2, bendras - 2:3)

3' Antonio Di Natale [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
15' Antonio Di Natale [2 - 0]
31' Erik Falkenburg [2 - 1]

3' Nick Viergever („AZ Alkmaar“) - raudona kortelė
64' Rasmus Elm („AZ Alkmaar“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Hannover“* 4 - 0 Lježo „Standart“, (pirmos rungtynės - 2:2, bendras - 6:2)

4' Mohammed Abdellaoue [1 - 0]
21' Kanu [2 - 0] („Standart“, į savo vartus)
73' Didier Konan Ya [3 - 0]
90' Sergio Pinto [4 - 0]

58' Serge Gakpe („Standart“) - raudona kortelė

„PSV Eindhoven“ 1 - 1 „Valencia“*, (pirmos rungtynės - 2:4, bendras 3:5)

47' Adil Rami [0 - 1]
64' Ola Toivonen [1 - 1]

89' Adil Rami („Valencia“) - raudona kortelė

Stambulo „Bešiktaš“ 0 - 3 Madrido „Atletico“*, (pirmos rungtynės - 1:3, bendras - 1:6)

26' Adrian [0 - 1]
83' Radamel Falcao [0 - 2]
90' Eduardo Salvio [0 - 3]

Gelzenkircheno „Schalke“* 4 - 1 Enšedės „Twente“, (pirmos rungtynės - 0:1, bendras - 5:1)

14' Willem Janssen [0 - 1]
29' Klaas Jan Huntelaar [1 - 1]
57' Klaas Jan Huntelaar [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
71' Jermaine Jones [3 - 1]
81' Klaas Jan Huntelaar [4 - 1]

Pirėjo „Olympiakos“ 1 - 2 Charkovo „Metallist“*, (pirmos rungtynės - 1:0, bendras - 2:2, „Metallist“ pateko į kitą etapą dėka dviejų svečiuose pelnytų įvarčių)

15' Ivan Marcano [1 - 0]
81' Cristian Carlos Villagra [1 - 1]
86' Marko Devič [1 - 2]

77' Marko Devič („Metallist“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Manchester City“ 3 - 2 Lisabonos „Sporting CP“*, (pirmos rungtynės - 0:1, bendras - 3:3, „Sporting CP“ pateko į kitą etapą dėka svečiuose pelnytų įvarčių)

33' Matias Fernandez [0 - 1]
40' Ricky van Wolfswinkel [0 - 2]
60' Sergio Aguero [1 - 2]
75' Mario Balotelli [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
82' Sergio Aguero [3 - 2]